Zwroty

W pierwszej kolejności należy nas poinformować mailowo o zwrocie. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony wniosek który znajduje się poniżej oraz paragon. Towar należy odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Na miejscu rzecz zwracana przejdzie odpowiednie testy czy nie była prana lub używana. Informujemy, że będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu.

Towar należy przesłać na adres:
Aneta Mroczka FHU "YOUR STYLE"
ul. Karcińskiego 3
38-230 Nowy Żmigród

Pieniądze zwracamy po otrzymaniu towaru na wskazane w formularzu konto.

Reklamacje

W pierwszej kolejności należy nas poinformować mailowo o reklamacji.Do reklamowanego produktu należy dołączyć wypełniony wniosek który znajduje się poniżej oraz paragon. Paczkę proszę wysłać na adres

Aneta Mroczka FHU "YOUR STYLE"
ul. Karcińskiego 3
38-230 Nowy Żmigród


Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. Kupujący zobowiązany jest do odesłania reklamowanego Produktu na własny koszt. W przypadku uwzględnienia reklamacji koszty wysyłki są zwracane przez Sprzedającego. Usługodawca rozpatruje reklamację niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie do 14 dni od jej złożenia. Towar reklamowany zostaje sprawdzony przez rzeczoznawcę z odpowiednimi uprawnieniami który wydaję opinię.

Wymiany

Jeżeli chcą Państwo wymienić towar na inny należy się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. Jeżeli będziemy posiadać interesującą Państwa rzecz to oczywiście wymienimy towar. Wymieniany towar musi posiadać komplet metek i nie może nosić śladów użytkowania.


FORMULARZ PDF  Zwroty / Reklamacje / Wymiany