Your Style

Czas realizacji i dostawa

1. Postanowienia ogólne.

1.1. Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym yourstyle.com.pl prowadzony jest przez FHU YOUR STYLE Aneta Mroczka, Kąty 162, 38 – 230 Nowy Żmigród, NIP: 685 192 63 50, REGON: 371107472; adres poczty elektronicznej: sklep@yourstyle.com.pl numer telefonu kontaktowego: + 48 695 492 000.

(…)

5. Koszt, sposoby i termin dostawy oraz odbioru Produktu.

5.1. Dostawa Produktu opisana w Regulaminie dostępna jest na terytorium Polski. Warunki dostawy poza terytorium Polski ustalane są z Kupującym indywidualnie.

5.2. Odpłatna dostawa Produktu do Klienta. Koszty dostawy Produktu są wskazywane Klientowi w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

5.3. Bezpłatna dostawa Produktu do Klienta. Warunkiem otrzymania możliwości bezpłatnej dostawy jest złożenie zamówienia na minimum 299 zł brutto. 

5.4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

5.4.1. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.

5.4.2. Przesyłka InPost.

5.4.3. Przesyłka Orlen Paczka.

5.5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin. W przypadku wyboru płatności przelewem początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

5.6. W przypadku, gdy dostawa Produktu będzie realizowana przez Sprzedawcę, wykonanie Umowy Sprzedaży następuje w momencie udostępnienia Produktu w magazynie Sprzedawcy przewoźnikowi, któremu zlecono dostawę pod adres wskazany w Formularzu Zamówienia. Kupujący jest zobowiązany do fachowego i niezwłocznego rozładunku Produktu, ponosząc związane z tym koszty oraz ryzyka. Ubezpieczenie zakupionego Produktu od ryzyka jego uszkodzenia bądź utraty w czasie rozładunku obciąża Kupującego. Niebezpieczeństwo przypadkowej utraty, uszkodzenia lub zniszczenia Produktu przechodzi na Kupującego z chwilą udostępnienia Produktu.

5.7. W przypadku realizacji dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za działania firmy zewnętrznej.

5.8. W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego, Produkt zostanie przygotowany do wydania niezwłocznie, w dniu zgłoszenia się Klienta po odbiór Zamówienia.

Shopping Cart
Scroll to Top