, , , , , , , , , ,

Czarne czółenka na obcasie z ozdobą Goodin FL26408

159,00 

Czarne czółenka na obcasie z ozdobą Goodin FL26408 wykonane ze skóry to elegancki model na wyjątkowe okazje i do pracy. Stabilny obcas oraz dekoracyjny detal nadają im ponadczasowego charakteru i zapewniają wygodę przez cały dzień.

- +

Opis

Czarne czółenka na obcasie z ozdobą Goodin FL26408 to elegancki model, który doda klasy każdej stylizacji i doskonale sprawdzi się podczas wyjątkowych okazji.
Wykonane ze skóry ekologicznej, posiadają zapięcie na klamrę, stabilny obcas o wysokości 6 cm oraz efektowną ozdobę z przodu, dzięki czemu będą idealnym wyborem na wesele, uroczystości i letnie wyjścia.

Czarne czółenka na obcasie z ozdobą Goodin FL26408

Najważniejsze cechy

Czarne sandały z ozdobą do eleganckich stylizacji
Stabilny obcas 6 cm zapewnia wygodę noszenia
Regulowany pasek z klamrą ułatwia dopasowanie do stopy
Subtelna metalowa ozdoba podkreśla elegancki charakter
Klasyczna czerń pasuje do wielu stylizacji
Idealne na wesele, uroczystości i letnie wyjścia

Szczegóły produktu

Marka: Goodin
Kolor: czarny
Materiał: skóra ekologiczna
Typ obuwia: sandały damskie
Zapięcie: klamra
Rodzaj obcasa: niski obcas
Wysokość obcasa: 6 cm
Sezon: lato
Styl: elegancki, wieczorowy, weselny, imprezowy
Okazje: na lato, na wakacje, na urlop, na uroczystość

Dla jakich kobiet będą pasowały te buty?

Dla kobiet ceniących ponadczasową elegancję i wygodę – skórzane czółenka na stabilnym obcasie z subtelną ozdobą pięknie dopełniają stylizacje, zapewniając komfort i szyk przez cały dzień.

Jak i gdzie je nosić?

Sprawdzą się podczas uroczystości rodzinnych, przyjęć, spotkań biznesowych czy eleganckich kolacji. Świetnie komponują się z małą czarną, garniturem, ołówkową spódnicą oraz materiałowymi spodniami, podkreślając szyk każdej stylizacji.

Podoba Ci się ten model? Udostępnij go:

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Rozmiar

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41

Kolor

Czarny

Cholewka

Skóra Ekologiczna

Marka

Goodin

Rodzaj obcasa

Klocek, Niski Obcas, Obcas

Wysokość obcasa

5.5 – 8 cm

Kolor

Czarny

Koszyk